NOWE!

„Starsi młodszym, młodsi starszym” super akcja na rzecz społeczności lokalnej.

20 grudnia 2018 Dziewczęta z klasy 2B w towarzystwie pokaźnej grupki chórzystów z XI L.O. w Krakowie udały się do Przedszkola nr 94 na przedświąteczne spotkanie. Tam, cztery grupy przedszkolne miały okazje obejrzeć bajkę „Kopciuszek” w wykonaniu uczniów XI LO, a później włączyć się w śpiew kolęd i pastorałek. Każdy przedszkolak otrzymał coś słodkiego, a również i nasi uczniowie od Pani Dyrektor przedszkola otrzymali symboliczne upominki. Całe wydarzenie było inicjatywą samorządu, w celu sprawienia przyjemności dzieciom i wspólnego świętowania nadchodzących świat Bożego Narodzenia. W wydarzeniu wziął udział chór szkolny liczący ok. 20 osób, oraz 10-osobowa grupa uczniów z przedstawieniem pod tytułem „Kopciuszek”. Dzieci były zachwycone, chętnie włączały się do wspólnego śpiewania, a i my mieliśmy wiele radości z tego wydarzenia.

Dnia 22 grudnia 2018 do naszej szkoły przybyli seniorzy, zaproszeni przez Samorząd szkolny. Zostały dla nich przygotowane zaproszenia na jasełka wystawiane przez uczniów XI LO, a podczas uroczystości zostały wręczone kartki z życzeniami świątecznymi. Seniorzy mieli okazję oglądać piękne, wzruszające jasełka w wykonaniu naszych uczniów, a także wysłuchać życzeń świątecznych i noworocznych od Pani Dyrektor oraz przewodniczącej Samorządu szkolnego.

Link do wszystkich zdjęć i filmików poniżej:
https://photos.google.com/share/AF1QipNBVB2DfnsRD_7bMugIwOyZ6N4CLu1z18hFgT73rV0YXw6NBaxJ3SYNLkXhGu6a5A?key=SHkza3hHQUo4VVdPdDlVUHhFbGRKYTZDYlNXVVpB

ZOBACZ TAKŻE

Wybory do Samorządu w XI LO

Dnia 22 maja 2017 roku, w XI Liceum im. Marii Dąbrowskiej rozpoczęła się kampania wyborcza trwająca tydzień. W tym czasie kandydaci na Przewodniczącego Samorządu szkolnego próbowali przekonać wyborców, że to właśnie oni powinni objąć tą funkcję. Na korytarzach […]

Kilka chwil dla polskich bohaterów w XI LO

SUPER AKCJA Z KATEGORII „MŁODY OBYWATEL” Nadszedł listopad, miesiąc w którym przychodzi dzień, kiedy powinniśmy się zatrzymać, pomyśleć, uczcić pamięć tych, dzięki którym dziś jesteśmy wolnym narodem. Naszym obowiązkiem jest pielęgnowanie pamięci o bohaterach, wydarzeniach, które pozwalają nam […]

Zdrowe czwartki w Jedenastce

W miesiącu październiku, w Jedenastce co tydzień odbywały się „zdrowe czwartki”. Klasy w kolejności ustalonej przez samorząd szkolny, przygotowywały zdrowe posiłki- kanapki, owoce, warzywa, by móc później podzielić się nimi z całą społecznością szkolną. W każdym tygodniu jedna […]