NOWE!

„Super Swięta” – akcja charytatywna

Dnia 14 grudnia w godzinach 17-18:30 odbył się Bożonarodzeniowy Charytatywny kiermasz zorganizowany przez Samorząd Gimnazjum oraz rodziców naszej szkoły. Wystawiało na nim swoje stoiska klasy Szkoły podstawowej od 4-7 i klasy gimnazjum 2-3. Szacujemy ze przyszło na kiermasz ponad 1500 osób. Kiermasz miał miejsce w auli szkoły. Łączny dochód z kiermaszu szacujemy na 10000 zł. Każda która swoje stoisko zgodziła się oddać na cele charytatywne 10% swojego zarobku z kiermaszu. Zorganizowane były również paczki dla rodzin potrzebujących pomocy. Paczki zostały przekazane i zawiezione do rodzin. A zebrane pieniądze z kiermaszu zostały przekazane im na wydatki bieżące.

Super Akcja – Serce dla dłoni

ZOBACZ TAKŻE

Koncert Integracyjny

W naszej szkole od 5 lutego do 9 lutego odbywał się tydzień Niepełnosprawności.

Wybory na Prezesa Samorządu Szkolnego

Protokół z Wyborów do Samorządu Gimnazjum nr 23 i na Rzecznika Praw Ucznia z dnia 10.10.2017 r.   Komisja Wyborcza w składzie: Julia Nakoniczewska, Katarzyna Kościółek   Ustaliła po przeliczeniu głosów co następuje:   Wszystkich uczniów w gimnazjum […]

Konkurs „Znaj swoją szkołę i historie !”

KONKURS „Znaj swoją szkołę i historie !”          Dnia 24 stycznia 2018 roku na auli szkolnej w Gimnazjum nr 23 w Krakowie miał miejsce konkurs na temat historii i prawa szkolnego. Cała impreza została zainicjonowana i zorganizowana przez […]

11 LISTOPADA I LEKCJA HISTORII POLSKIEJ KAWALERII

„Super akcja”  „11 LISTOPADA I LEKCJA HISTORII POLSKIEJ KAWALERII” Świętowanie rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz związane z nią obchody, trwale wpisały się w tradycję szkolnych uroczystości. Dnia 10 listopada zebraliśmy się wszyscy (nauczyciele i uczniowie) w auli […]

Konkurs z okazji Halloween

  Dnia 31.10 we wtorek odbył się konkurs o tematyce Halloween na „Najliczniej przebraną klasę”.

Zdrowo, sportowo i kolorowo

W naszej szkole dnia 21 marca odbył się Turniej „Zdrowo, sportowo i kolorowo”, który miał na celu promocję zdrowia, zdrowego stylu odżywiania się i trzymania sportowej formy. Wydarzenie to zgromadziło całą społeczność szkolną, rodziców, nauczycieli i szefa naszej […]