NOWE!

Dzień Ziemi !

W środę (25.04) u nas w gimnazjum odbyła się Super Akcja, która miała na celu promowania ekologicznych działań. Nasz samorząd szkolny zorganizował akcję by każda z klas w gimnazjum, przygotowała swój plakat, na temat ochrony ziemi. Zostali przez samorząd poinformowani o tym tydzień wcześniej, by mieć dość czasu na przygotowanie. Później plakaty zostały wywieszone na naszej auli szkolnej, by mógł je każdy podziwiać. Po wywieszeniu prac, samorząd razem z kilkoma wybranymi nauczycielami oceniali, które prace są najlepsze.

 

Super Akcja – Nasze miejsce na ziemi

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

ZOBACZ TAKŻE

Debata Oxfordzka

Niedawno w naszej szkole odbyła się debata zorganizowana przez samorząd gimnazjum przy współpracy samorządu podstawówki pod przewodnim hasłem „Znam Prawo Szkolne”. W debacie brały udział trzyosobowe delegacje z każdej klasy drugiej gimnazjum i siódmej podstawówki. Głównym założeniem debaty […]

„Super Swięta” – akcja charytatywna

Dnia 14 grudnia w godzinach 17-18:30 odbył się Bożonarodzeniowy Charytatywny kiermasz zorganizowany przez Samorząd Gimnazjum oraz rodziców naszej szkoły. Wystawiało na nim swoje stoiska klasy Szkoły podstawowej od 4-7 i klasy gimnazjum 2-3. Szacujemy ze przyszło na kiermasz […]

Konkurs „Znaj swoją szkołę i historie !”

KONKURS „Znaj swoją szkołę i historie !”          Dnia 24 stycznia 2018 roku na auli szkolnej w Gimnazjum nr 23 w Krakowie miał miejsce konkurs na temat historii i prawa szkolnego. Cała impreza została zainicjonowana i zorganizowana przez […]

Zdrowo, sportowo i kolorowo

W naszej szkole dnia 21 marca odbył się Turniej „Zdrowo, sportowo i kolorowo”, który miał na celu promocję zdrowia, zdrowego stylu odżywiania się i trzymania sportowej formy. Wydarzenie to zgromadziło całą społeczność szkolną, rodziców, nauczycieli i szefa naszej […]

Wybory na Prezesa Samorządu Szkolnego

Protokół z Wyborów do Samorządu Gimnazjum nr 23 i na Rzecznika Praw Ucznia z dnia 10.10.2017 r.   Komisja Wyborcza w składzie: Julia Nakoniczewska, Katarzyna Kościółek   Ustaliła po przeliczeniu głosów co następuje:   Wszystkich uczniów w gimnazjum […]

11 LISTOPADA I LEKCJA HISTORII POLSKIEJ KAWALERII

„Super akcja”  „11 LISTOPADA I LEKCJA HISTORII POLSKIEJ KAWALERII” Świętowanie rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz związane z nią obchody, trwale wpisały się w tradycję szkolnych uroczystości. Dnia 10 listopada zebraliśmy się wszyscy (nauczyciele i uczniowie) w auli […]

Koncert Integracyjny

W naszej szkole od 5 lutego do 9 lutego odbywał się tydzień Niepełnosprawności.

Konkurs z okazji Halloween

  Dnia 31.10 we wtorek odbył się konkurs o tematyce Halloween na „Najliczniej przebraną klasę”.