Odkrywam kompetencje – podejmuję inicjatywy

Serdecznie zapraszamy młodych krakowian w wieku 18 – 29 lat do udziału w projekcie „Odkrywam kompetencje – podejmuję inicjatywy”!

Projekt daje możliwość rozwoju kompetencji społecznych, zaprojektowania ścieżki kariery zawodowej oraz wzmocnienia pozycji na rynku pracy. Stwarza też szansę na interesującą i zgodną z preferencjami uczestników aktywność społeczną.

Proponujemy m.in. cykl profesjonalnych szkoleń rozwojowych w obszarach: komunikacja interpersonalna i międzykulturowa, współpraca w zespole, przywództwo i kierowanie, określenie celów zawodowych.  Na zakończenie projektu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Kontakt:

Stowarzyszenie Doradców Europejskich PLinEU

Ul. Kasprowicza 9a/1, Kraków

Tel. 12 411 05 24

plineu@plineu.org

Szczegóły: www.plineu.org

Tagi: , ,

Krakowski panel klimatyczny

Kraków chce mieć swój panel klimatyczny. Magistrat zaprasza organizacje pozarządowe do składania wniosków w otwartym konkursie ofert na organizację panelu klimatycznego. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, jeszcze tej jesieni mieszkańcy Krakowa będą mieli okazję dyskutować o tym, […]

Zaprojektuj statuetkę Nagrody im. Antoniego Weyssenhoffa

Jesteś młodym artystą plastykiem, uczniem szkoły ponadpodstawowej, studentem krakowskiej uczelni albo młodym pracownikiem pracowni artystycznej i masz pomysł na to, jak mogłaby wyglądać statuetka wręczana osobom wyróżniającym się w działalności na rzecz lokalnej młodzieży? – jeśli tak, ten […]