SUPER- AKCJA Mikołajkowy Turnej Piłki Siatkowej Mixtów

Mikołajkowy Turniej Mixtów odbył się 6 grudnia o godzinie 9:20 na sali gimnastycznej w Zsz nr2. wzięło w nim udział 6 drużyn

1. ZGREDKI (Katarzyna Dziedzic,Julia Konik, Damian Łach, Karol Bobro)

2. AA (Klaudia Dubiel, Zuzanna Klęsk, Kamil Łyduch, Jakub Trędowski)

3. CHOCHLIKI (Jolanta Kogut, Patrycja Łysek, Dominik Chmiel, Daniel Kapcia)

4. DREAM TEAM (Gabriela Ziarko, Joanna Krzykawska,Maciej Pełka, Mateusz Sznajder)

5. GWIAZDECZKI (Karolina Wilk, Klaudia Wróbel, Szymon Gwiazda, Rafał Marciniak)

6. ZWYCIĘZCY (Karolina Nowak, Martyna Żurad, Radek Kozik, Szymon Gajoch)

Każda z drużyn rozegrała 4 mecze po 2 sety każdy. W sytuacji remisu drużyny rozgrywały trzeci set.

Każda z drużyn miała inny kolor stroi, dzięki czemu nadawało to charakteru całemu eventowi.

Za pierwsze trzy miejsca przewidziane były medale oraz cukierki dla całej drużyny.

Na uroczystym zakończeniu turnieju zaszczyciła nas swoją obecnością Pani Dyrektor, która pogratulowała wszystkim, rozdała nagrody i złożyła życzenia.

Następnie nastąpiła chwila zrobienia pamiątkowych zdjęć.