Młodzieżowy Bal Karnawałowy

15 lutego w budynku Magistratu na placu Wszystkich Świętych odbędzie się XV Bal Młodzieżowych Liderów Społecznych, w którym wezmą udział przedstawiciele Młodzieżowej Rady Krakowa, uczniowie z samorządów uczniowskich szkół ponadpodstawowych oraz uczestnicy projektu szkoleniowego dla młodych liderów Krakowska Akademia Samorządności.

Tegoroczny bal został przygotowany jako BAL OSCAROWY. Konkursy i zabawy przygotowane przez młodzież na poważnie i z przymrużeniem oka nawiązywać będą do ceremonii rozdania Oscarów. Każdy z uczestników, wchodząc do sali balowej będzie miał okazję przejść się po czerwonym dywanie i sfotografować się przy specjalnie przygotowanej ściance. W wydarzeniu weźmie udział około 150 osób.

Bal jest wydarzeniem integrującym młodych ludzi, którzy są aktywni w grupach rówieśniczych, przede wszystkim w samorządzie szkolnym. Impreza została przygotowana w ramach programu aktywnego uczestnictwa młodzieży w życiu miasta „Młody Kraków 2.0”, który realizuje Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia  UMK.

NOWE!

Punkt Doradztwa Kryzysowego

4 maja miasto Kraków uruchomiło Punkty Doradztwa Kryzysowego. Miejscy konsultanci wspomagać będą trzech głównych adresatów, do których skierowana jest pomoc prezydenta Krakowa, czyli przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz mieszkańców. Konsultanci udzielą informacji w zakresie funkcjonujących rozwiązań miejskich skierowanych do […]

NOWE!

Raport z realizacji programu Młody Kraków 2.0 w 2019 r.

Przedstawiamy raport z realizacji programu Młody Kraków 2.0 w 2019 roku. 20 młodzieżowych ambasadorów Budżetu Obywatelskiego, 60 osób zaangażowanych w projekt Młodzież Działa Lokalnie, 200 uczestników Dnia Samorządu Uczniowskiego, 600 osób zaangażowanych w Juliadę, 160 uczestników Młodzieżowych Dni […]