Pośrednictwo wolontariatu

Staramy się pomóc młodym osobom w znalezieniu odpowiedniej i dostosowanej do własnych możliwości formy wolontariatu. Zdajemy sobie sprawę, iż w gąszczu różnych działań, projektów oraz propozycji organizacji pozarządowych odbywających się w Krakowie, można się pogubić. Dlatego na naszych stronach będziemy na bieżąco umieszczać informacje, dzięki którym łatwiej znaleźć coś odpowiedniego, w co warto się zaangażować. Pamiętajcie aby korzystać z Indeksu Wolontariusza, który możecie odebrać od opiekuna szkolnego koła wolontariatu. Na jego podstawie najbardziej aktywni wolontariusze będą nagradzani tytułem Młodzieżowy Wolontariusz Roku!

Centrum Obywatelskie ul. Reymonta 20. prowadzi Krakowskie Centrum Wolontariatu. To niezwykle przyjazne i pomocne miejsce, gdzie możecie zadzwonić lub napisać w jakiego rodzaju wolontariat chcielibyście się zaangażować. Tel. 669-528-381 lub mail: centrum@krafos.pl

Centrum C10 prowadzi Punkt Pośrednictwa Wolontariatu , za pomocą którego wspiera działania o charakterze społecznym i obywatelskim. Znajdziecie tutaj aktualną listę podmiotów, które szukają wolontariuszy.


Opublikowano:
21 maja 2021