#BOmłodzi – konkurs dla Młodzieżowych Ambasadorów Budżetu Obywatelskiego

Celem konkursu #BOmłodzi jest wyłonienie Młodzieżowych Ambasadorów Budżetu Obywatelskiego, którzy wezmą udział w sesjach fotograficznych, realizowanych w Krakowie, na terenach związanych z projektami Budżetu Obywatelskiego (BO). Konkurs ma za zadanie promowanie postaw obywatelskich i zachęcanie młodych osób do głosowania w tegorocznej edycji BO.

Osoby w wieku 13-26 lat mogą zgłosić się do konkursu za pośrednictwem formularza. Zgłoszenia przyjmowane są indywidualnie lub grupowo (max. 3 osoby). Obowiązkowym elementem zgłoszenia jest wypełnienie rubryki, w której zgłaszający_a uzasadni, dlaczego powinien być wybrany_a

Codziennie, w terminie od 3 do 14 października 2022 r., zdjęcia z Młodzieżowymi Ambasadorami Budżetu Obywatelskiego publikowane będą na oficjalnych profilach Młodego Krakowa – IG młody_krakow oraz FB – MlodyKrakow2zero.

Do udziału w sesjach fotograficznych zostaną zaproszone wybrane przez Organizatora osoby i poinformowane drogą mailową lub telefonicznie o możliwych terminach oraz miejscach realizacji sesji. Przy wyborze brane są pod uwagę następujące kryteria: kreatywność wypowiedzi w formularzu zgłoszeniowym, doświadczenie w realizacji projektów obywatelskich, zaangażowanie w działania społeczne. Jeśli wybrana osoba nie będzie mogła uczestniczyć w zaproponowanych terminach i/lub miejscu sesji, Organizator zastrzega sobie możliwość wyboru kolejnej, zgłoszonej osoby.

Każdy uczestnik sesji fotograficznej otrzyma kartę podarunkową na kwotę 100 zł, do wykorzystania w Galerii Krakowskiej.Warunkiem odebrania nagrody i wzięcia udziału w sesji fotograficznej jest dopełnienie formalności, m.in związanych ze zgodą na wykorzystanie wizerunku przez Organizatora Konkursu.


Opublikowano:
20 września 2022