Grafika z wizerunkiem Przemka Kossakowskiego, II młodzieżowe dni wolontariatu, 5 grunia,godz.17.00

II Młodzieżowe Dni Wolontariatu

II Młodzieżowe Dni Wolontariatu 2020, ze względu na wyjątkowy czas pandemii, organizujemy w postaci wydarzenia online, którego punktem kulminacyjnym jest spotkanie z Przemkiem Kossakowskim 5 grudnia o godz.17.00, 2020 r., na Fejsbuku

A dodatkowo, dla wszystkich młodych wolontariuszy mamy niespodziankę- specjalnie przygotowany Indeks Wolontariusza oraz konkurs na Młodzieżowego Wolontariusza Roku!

5 grudnia, o godz. 17.00 zapraszamy młodych, krakowskich wolontariuszy, opiekunów szkolnych kół wolontariatu oraz wszystkich, którym idea pomagania nie jest obca, do włączenia się w relację na żywo na kanale FB.

„Wolontariusz nowych czasów” to wydarzenie realizowane w ramach II Młodzieżowych Dni Wolontariatu przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, podczas którego rozmawiać będziemy o pozytywnych przykładach i możliwościach działań wolontaryjnych w dobie pandemii. Odpowiemy na pytanie w jaki sposób młodzi ludzie mogą angażować się w wolontariat (nie tylko w Krakowie) oraz jakie grupy społeczne najbardziej potrzebują pomocy.

Spotkanie poprowadzi znany podróżnik, dokumentalista i dziennikarz Przemysław Kossakowski. Wraz z zaproszonymi znakomitymi gośćmi: Agnieszką Pleti, Prezeską Fundacji 𝐏𝐨𝐥𝐚𝐧𝐝 𝐁𝐮𝐬𝐢𝐧𝐞𝐬𝐬 𝐑𝐮𝐧 oraz Magdaleną Marzec, Prezeską 𝐒𝐭𝐨𝐰𝐚𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐃𝐚𝐥𝐞𝐤𝐨 𝐖𝐢𝐞̨𝐜𝐞𝐣 z Pracowni Piastów 22 będziemy rozmawiać o pozytywnych przykładach i możliwościach działań wolontaryjnych w dobie pandemii. Wspólnie zastanowimy się też w jaki sposób młodzi ludzie mogą angażować się w wolontariat (nie tylko w Krakowie) oraz jakie grupy społeczne najbardziej potrzebują pomocy

Bądźcie z nami 5 grudnia o 17.00- https://www.facebook.com/events/1164399250641424

SPRAWDŹ INFORMACJE O KONKURSIE


Opublikowano:
4 grudnia 2020