Rekrutacja do programu wsparcia „NGO LAB”

Program jest skierowany do NGO, które realizują projekty adresowane do młodych osób. Ruszyła rekrutacja do programu mentorskiego wsparcia dla organizacji pozarządowych z małopolski „NGO LAB” (www.ngo-lab.org/). Poznaj metodę Design Thinking w praktyce. Wykorzystaj ją przy rozwiązywaniu realnego wyzwania Twojej organizacji!

Jeśli:

  • Aktywnie działasz w NGO, które adresuje swoje projekty do ludzi młodych?
  • Włączasz młodych w swoje działania (np. jako wolontariuszy)
  • Interesują Cię nowatorskie metody pracy?
  • Chciałbyś lepiej poznać metodę Design Thinking?

Zgłoś swój zespół!

Poszukujemy 4 zespołów, reprezentujących organizacje pozarządowe, które pracując nad ulepszaniem swojej oferty, dowiedzą się czym jest Design Thinking i przetestują tę metodę w praktyce.

KIEDY:

Startujemy 5 marca – później każdy zespół weźmie udział jeszcze w 4 spotkaniach warsztatowych w terminach uzgodnionych z mentorami (koniec projektu to pierwsza połowa maja).

GDZIE:

Wszystkie spotkania warsztatowe odbędą się w Krakowie.

DLA KOGO:

Każda organizacja powinna wytypować do udziału w projekcie zespół liczący od 3 do 6 osób

CZAS NA ZGŁOSZENIA: 26 luty 2020 r.

Aplikacje:  https://www.ngo-lab.org/aplikuj/

NOWE!

Porozumienie o współpracy na rzecz krakowskiej młodzieży

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia (Krakowski Generator Społeczny) podpisał z Uniwersytetem Pedagogicznym (Instytut Filozofii i Socjologii UP) porozumienie o współpracy na rzecz krakowskiej młodzieży. Dotyczy  ono przedsięwzięć edukacyjnych i badawczych, takich jak Krakowski Barometr Młodzieży, organizacja wykładów otwartych […]

NOWE!

Filantrop Krakowa

Tytuł Filantropa Krakowa przyznawany jest osobom, instytucjom i firmom szczególnie zaangażowanym w bezinteresowne niesienie pomocy potrzebującym mieszkańcom naszego miasta. Znasz taką osobę lub instytucję? – zgłoś swojego kandydata do tytułu. Masz czas do wtorku, 31 marca. Kandydata do […]