Rekrutacja do programu wsparcia „NGO LAB”

Program jest skierowany do NGO, które realizują projekty adresowane do młodych osób. Ruszyła rekrutacja do programu mentorskiego wsparcia dla organizacji pozarządowych z małopolski „NGO LAB” (www.ngo-lab.org/). Poznaj metodę Design Thinking w praktyce. Wykorzystaj ją przy rozwiązywaniu realnego wyzwania Twojej organizacji!

Jeśli:

  • Aktywnie działasz w NGO, które adresuje swoje projekty do ludzi młodych?
  • Włączasz młodych w swoje działania (np. jako wolontariuszy)
  • Interesują Cię nowatorskie metody pracy?
  • Chciałbyś lepiej poznać metodę Design Thinking?

Zgłoś swój zespół!

Poszukujemy 4 zespołów, reprezentujących organizacje pozarządowe, które pracując nad ulepszaniem swojej oferty, dowiedzą się czym jest Design Thinking i przetestują tę metodę w praktyce.

KIEDY:

Startujemy 5 marca – później każdy zespół weźmie udział jeszcze w 4 spotkaniach warsztatowych w terminach uzgodnionych z mentorami (koniec projektu to pierwsza połowa maja).

GDZIE:

Wszystkie spotkania warsztatowe odbędą się w Krakowie.

DLA KOGO:

Każda organizacja powinna wytypować do udziału w projekcie zespół liczący od 3 do 6 osób

CZAS NA ZGŁOSZENIA: 26 luty 2020 r.

Aplikacje:  https://www.ngo-lab.org/aplikuj/

Krakowski panel klimatyczny

Kraków chce mieć swój panel klimatyczny. Magistrat zaprasza organizacje pozarządowe do składania wniosków w otwartym konkursie ofert na organizację panelu klimatycznego. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, jeszcze tej jesieni mieszkańcy Krakowa będą mieli okazję dyskutować o tym, […]

Zaprojektuj statuetkę Nagrody im. Antoniego Weyssenhoffa

Jesteś młodym artystą plastykiem, uczniem szkoły ponadpodstawowej, studentem krakowskiej uczelni albo młodym pracownikiem pracowni artystycznej i masz pomysł na to, jak mogłaby wyglądać statuetka wręczana osobom wyróżniającym się w działalności na rzecz lokalnej młodzieży? – jeśli tak, ten […]