Grafika z hasłem Krakowski Dzień Samorządu Uczniowskiego, 19 i 20 października

Krakowski Dzień Samorządu Uczniowskiego

19 i 20 października br. w małej hali w Tauron Arenie odbędzie się KRAKOWSKI DZIEŃ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

szkół podstawowych (20 października) oraz szkół ponadpodstawowych (19 października), na które zapraszamy trzech przedstawicieli samorządu uczniowskiego oraz opiekuna rady uczniowskiej.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.00  i będzie składało się z dwóch części: szkoleniowej, podczas której wraz ze specjalistami z Centrum Edukacji Obywatelskiej będziemy szukali odpowiedzi na pytanie  – jak pracować w samorządzie uczniowskim w czasie epidemii? oraz drugiej – ruchowej, w której zaprosimy  uczniów do uczestnictwa w Samorządowym Biegu na Orientację.

Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób samorządy uczniowskie będą mogły skorzystać z Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak”, (czyt.: Samorząd uczniowski w akcji), w tym z dofinansowania swoich projektów. Impreza będzie realizowana z zachowaniem zasad bezpieczeństwa związanych z epidemią Covid-19.

Zgłoszenia do udziału w Krakowskim Dniu Samorządu Uczniowskiego (3 uczniów oraz nauczyciel – opiekun SU) należy przesłać na adres: Tomasz.Talaczynski@um.krakow.pl do 7 października br. Podczas spotkania uczniowie i nauczyciele będą mogli się dowiedzieć o zasadach ubiega się  www.młodziez.krakow.pl.

Szczegółowe informacje o działaniach realizowanych w ramach programu „Młody Kraków 2.0” udziela pracownik Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia- nr tel. 12 616-78-19.


Opublikowano:
5 października 2020