Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego “Festiwal Kultury Młodzieżowej”. Termin naboru do 12 kwietnia br.

Prezydent Miasta Krakowa ogłasza konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży pod nazwą Festiwal Kultury Młodzieżowej.

Celem realizacji zadania publicznego jest stworzenie atrakcyjnej, otwartej, swobodnej  i nieformalnej przestrzeni dla młodzieży uczącej się lub mieszkającej w Krakowie, w której będą mogli zaprezentować swoje zainteresowania, umiejętności i talenty, będące przejawem obecnej kultury młodzieżowej i stylu życia młodzieży, wyrażającej się w sztuce ulicy (street art), w minimum 4 kategoriach wybranych przez Oferenta.

Proponowane kategorie z obszaru street art’u: np. graffiti, mural, szablon, free hand, carving  break-dance, hip-hop, beatbox, fashion art, plakaty uliczne, komiks, podcasty i vlogi o tematyce młodzieżowej i społecznej, happening, vlepka itp.,

Zadanie publiczne ma również umożliwić uczestnikom festiwalu wzajemną integrację, nawiązanie nowych znajomości oraz rozwinąć ich zainteresowania.

Link do ogłoszenia: https://bit.ly/3f1XTK6
Termin naboru: do 12 kwietnia 2021
Wszystkie organizacje mające w statucie lub w KRS wpisaną działalność na rzecz dzieci i młodzieży zapraszamy do składania ofert!