Grafika z hasłem Otwarty konkurs ofert, Festiwal kultury młodzieżowej 2021, na zdjęciach chłopak malujący graffiti, tańcząca dziewczyna

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego “Festiwal Kultury Młodzieżowej”. Termin naboru do 12 kwietnia br.

Prezydent Miasta Krakowa ogłasza konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży pod nazwą Festiwal Kultury Młodzieżowej.

Celem realizacji zadania publicznego jest stworzenie atrakcyjnej, otwartej, swobodnej  i nieformalnej przestrzeni dla młodzieży uczącej się lub mieszkającej w Krakowie, w której będą mogli zaprezentować swoje zainteresowania, umiejętności i talenty, będące przejawem obecnej kultury młodzieżowej i stylu życia młodzieży, wyrażającej się w sztuce ulicy (street art), w minimum 4 kategoriach wybranych przez Oferenta.

Proponowane kategorie z obszaru street art’u: np. graffiti, mural, szablon, free hand, carving  break-dance, hip-hop, beatbox, fashion art, plakaty uliczne, komiks, podcasty i vlogi o tematyce młodzieżowej i społecznej, happening, vlepka itp.,

Zadanie publiczne ma również umożliwić uczestnikom festiwalu wzajemną integrację, nawiązanie nowych znajomości oraz rozwinąć ich zainteresowania.

Link do ogłoszenia: https://bit.ly/3f1XTK6
Termin naboru: do 12 kwietnia 2021
Wszystkie organizacje mające w statucie lub w KRS wpisaną działalność na rzecz dzieci i młodzieży zapraszamy do składania ofert!

Opublikowano:
30 marca 2021