alt=

XVII edycja akcji społecznej Podzielmy się ciepłem

Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa ogłasza nabór wniosków w ramach XVII edycji akcji społecznej „Podzielmy się ciepłem”. Celem akcji jest wsparcie organizacji pozarządowych.

Dołącz do inicjatywy i razem sprawmy, że zima będzie cieplejsza dla tych, którzy potrzebują wsparcia.

Masz szansę uczestniczyć w akcji społecznej “Dziel się Ciepłem” to inicjatywa, której celem jest wsparcie organizacji pozarządowych działających na rzecz najuboższych, chorych, niepełnosprawnych, seniorów, kombatantów i osób wykluczonych społecznie w Krakowie.

Jak możesz pomóc?

Organizacje pozarządowe, które naprawdę dają z siebie wszystko, aby pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują, otrzymają wsparcie w postaci dopłat do ciepła sieciowego i ciepłej wody dostarczanej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie.

Jak to zrobić?

Jeśli reprezentujesz organizację pozarządową, która spełnia warunki (możesz sprawdzić je na naszej stronie), masz szansę ubiegać się o wsparcie finansowe. Wypełnij formularz zgłoszeniowy a następnie dostarcz go osobiście, elektronicznie lub za pośrednictwem ePUAP. Termin składania wniosków to od 17 do 31 października 2023 roku.

Warunki, o których warto wiedzieć:

Twoja organizacja musi działać na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców Krakowa.

Musisz być klientem Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie.

Twoja organizacja nie może mieć zaległości w płatnościach za ciepło sieciowe i ciepłą wodę użytkową.

Szczegóły dot. akcji i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://ngo.krakow.pl/aktualnosci/276312,52,komunikat,xvii_edycja_akcji_spolecznej_podzielmy_sie_cieplem.html.

Dołącz do “Dziel się Ciepłem” i zróbmy coś dobrego razem! 🌟


Opublikowano:
17 października 2023