alt=

“Solidarność w Działaniu! Edukacja, Aktywizm, Współpraca”

Czy pracujesz, działasz, czy zarządzasz organizacją pozarządową, która dedykuje się prawom człowieka, grupom mniejszościowym i/lub defaworyzowanym? Jesteś nauczycielem z pasją do tematów takich jak prawa człowieka, edukacja historyczna, edukacja europejska czy demokracja? Może jesteś aktywistą, walczącym o prawa człowieka, grupy mniejszościowe i defaworyzowane? Czujesz zmęczenie, zniechęcenie lub wypalenie w swojej pracy lub działalności aktywistycznej? Jeśli tak, to może potrzebujesz wsparcia i wzmocnienia?

Mamy dla Ciebie propozycję! Weź udział w projekcie „Solidarność w Działaniu! Edukacja, Aktywizm, Współpraca”. Jest to inicjatywa skierowana do osób, które chcą być częścią ogólnopolskiej sieci, działającej na rzecz demokracji, praw człowieka i edukacji obywatelskiej, kierując się wartościami tolerancji, solidarności i otwartości.

Terminy Spotkań:

Pracownicy Organizacji Pozarządowych: 18-20 stycznia 2024

Aktywiści: 9-11 maja 2024

Nauczyciele: 8-10 sierpnia 2024

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 listopada do godziny 23:59 przez formularz dostępny na stronie – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxMNXgbHFuh-82ZsE96iQcNata53Hvn1aY8vm-ZVOAZKudCg/viewform

Projekt „Solidarność w Działaniu! Edukacja, Aktywizm, Współpraca” jest realizowany w ramach programu „PROTEUS” Fundacji Transatlantyckiej i współfinansowany przez Unię Europejską.


Opublikowano:
23 listopada 2023