Raport- Krakowscy studenci w sytuacji zagrożenia pandemią koronawirusa

PIERWSZY RAPORT, przygotowany w ramach Krakowskiego Barometru Młodzieży, nosi nazwę „Krakowscy studenci w sytuacji zagrożenia pandemią koronawirusa”

Raport opracowany przez dr hab prof. Uniwersytetu Pedagogicznego Piotra Długosza w marcu 2020 r. Badania oraz raport powstał dzięki pomocy pracowników i studentów Uniwersytetu Pedagogicznego.

Celem prowadzonych badań jest opis i próba uchwycenia wpływu pandemii koronawirusa na życie i funkcjonowanie krakowskiej młodzieży w kontekście zmiany życia studentów:

  • określenia poziomu lęków i obaw przed zarażeniem
  • oceny podejmowanych działań mających ograniczyć zasięg pandemii
  • poznania strategii zaradczych podejmowanych w obliczu pojawiającego się zagrożenia:
  • przedstawienia sposobów minimalizowania ryzyka zarażenia.
  • określenia sposobów na spędzanie swojego czasu oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii

Raport do pobrania  Krakowscy Studenci W Sytuacji Zagrożenia Pandemią Koronawirusa (pop) (1)

NOWE!

Młodzież działa lokalnie

Projekt Młodzież Działa Lokalnie to seria warsztatów online, która przygotuje aktywną krakowską młodzież w wieku 13-20 lat do realizacji własnych projektów społecznych w swoim środowisku lokalnym a zarazem konkurs projektowy, w którym inicjatywy dostaną środki finansowe i wsparcie […]

NOWE!

Konkurs „Zaprojektuj teren zielony dla młodzieży”

Zapraszamy młodych mieszkańców i mieszkanki Krakowa do udziału w konkursie „Zaprojektuj teren zielony dla młodzieży„, którego celem jest zaplanowanie i zaprojektowanie przestrzeni zielonej znajdującej się na ul. Na Kozłówce (działka nr 312, obręb 50, jednostka ewidencyjna Podgórze). Powierzchnia działki […]